
Conform unui zvon, se pare că Orange ar fi cumpărat cu totul Telekom România + abonații. Tranzacția ar fi fost încheiată ieri.
Despre vânzarea Telekom se vorbește de peste un an, iar dacă acest zvon este într-adevăr o realitate, vom vedea probabil informații oficiale cât de curând.
P.S. Informația nu-mi aparține! SURSA